تماس با فراتاسیسات

تلفن تماس

02188836803

واتساپ فراتاسیسات

واتساپ

09127922418

ایستاگرام فراتاسیسات

اینستاگرام

09127922418

آدرس فراتاسیسات

آدرس

خیابان طالقانی، خیابان بهار شمالی، روبروی بیمارستان امام سجاد پلاک 232

شماره تماس: 02188837062

پرسش های متداول

چطور می توانم در فراتاسیسات سفارش را ثبت کنم؟

بعد از ورود به پروفایل، کالای مدنظر خود را به سبد خرید اضافه کنید، بعد از اتمام ثبت سفارش، سیستم کد سفارش شما را پیامک خواهد کرد.

چطور میتوانم پعد از ثبت سفارش آدرس تحویل را ویرایش کنم؟

شما میتوانید با مراجعه به پروفایل، آدرس تحویل سفارش خود را تغییر دهید.

آیا می توان کالایی که قیمت ندارد را سفارش داد؟

کالاهایی که قیمت گذاری نشده اند را می توان با شماره تماس 0127922418 تماس حاصل نمایید و از موجودی و قیمت به روز شده کالا مطمئن شوید و یا از طریق روبیکا، واتساپ یا تلگرام کالا درخواستی خود را ارسال نمایید تیم پشتیبانی ما با شما در اولین فرصت تماس خواهند گرفت.

آیا میتوانم بصورت حضوری خرید کنم؟ و کالا سفارشی را تحویل بگیرم؟

فروشگاه فراتاسیسات فروش حضوری دارد شما می توانید با مراجعه به فروشگاه واقع در خیابان بهار شمالی، کالای خود را شخصا تحویل بگیرید.

چطور میتوانم کالا سفارشی را تحویل بگیرم؟

 در تهران کالای شما از طریق پیک موتوری ارسال خواهد شد، اگر کالایی که شما خریداری نمودید، حجیم و سنگین (چیلر، بوستر پمپ ، فیلتر استخر …) باشد، سفارش شما بصورت پس کرایه و با باربری بدست شما میرسد. تاکید می شود هزینه ی حمل این کالاها به عهده مشتریان محترم می باشد.

فرم تماس با ما

    فروشگاه  فراتاسیسات

    فروشگاه اینترنتی تجهیزات استخر و جکوزی فراتاسیسات، مرکز بزرگ پخش تجهیزات استخر باغی و خانگی با بهترین کیفیت است. لوازم و تجهیزات استخر، سونا و جکوزی، لوله و اتصالات، تجهیزات گرمایشی و موتورخانه و همچنین تجهیزات کنترل و ایمنی را بصورت کامل ارائه می‌نماییم. فروشگاه فراتاسیسات فعالیت خود را از سال 1396 آغاز نموده تا متخصصان و علاقمندان بتوانند انواع لوازم و تجهیزات تخصصی، مورد نیاز خود را با برخورداری از مشاوره رایگان، از یک منبع جامع تهیه نمایند.

    طراحی و ساخت استخر شنا و جکوزی

    قبل از احداث استخر و جکوزی شما می توانید مشاوره تخصصی از فراتاسیسات دریافت نمایید تا با راهنمایی مهندسین ما نیاز فضا و زیر ساخت های خود را برآورد نمایید و خرید بهینه تجهیزات را داشته باشید.

    همچنین اعلام می نماییم طراحی و اجرای کامل موتورخانه و سیستم های گرمایش خود را می توانید به تیم حرفه ای و متخصص فراتاسیسات بسپارید.