فروشگاه فراتاسیسات

فراتاسیسات بطور رسمی فعالیت خود را در حوزه تجهیزات صنعتی و استخر از سال 1394 آغاز نموده است. و تا امروز در تلاش است بهترین تجهیزات با برندهای معتبر را در اختیار مشتریان خود قرار دهد .

این شرکت با مدیریت محمد شیرمحمدی خدمات گوناگونی از جمله مشاوره، تامین تجهیزات و اجرای پروژه های استخرسرپوشیده و سرباز، گرمایش و موتورخانه، و همچنین کسب عاملیت فروش انواع برندهای اصلی محصولات در حوزه تهویه مطبوع، تجهیزات استخر، پمپ آبرسانی در مدت زمان کوتاهی تبدیل به قطب اصلی محصولات لئو، هپاکو، شوفاژکار و امرا در مرکزی ترین بازار تجهیزات استخر ایران در خیابان بهار شمالی تهران گردید.

فراتاسیسات با جذب تیم متخصص و حرفه ای در نظر دارد تا با دانش و تجربه خود بتواند خدمتی به جامعه ارائه دهد.

آشنایی با فراتاسیسات

فراتاسیسات در حوزه صنعت، تجهیز استخر و موتورخانه فعالیت دارد
طراحی و تاسیس موتورخانه

طراحی موتورخانه

بررسی مساحت و تاسیس کامل موتورخانه
نورپردازی استخر

نور پردازی استخر

فروش آبنما های چراغ دار با طیف رنگی مختلف
موتورخانه صنعتی

موتورخانه های صنعتی

تامین تاسیسات کامل موتورخانه های صنعتی
طراحی و تجهیز استخر و جکوزی

فروشگاه فراتاسیسات با طیف گسترده ای از تجهیزات گرمایشی و سرمایشی

ایجاد یک محیط آرامش بخش و داشتن دمای مناسب در منزل می‌تواند از اهمیت بالایی برخوردار باشد. دستیابی به این امر، نیاز به داشتن تجهیزات گرمایشی و سرمایشی مناسب و حرفه‌ای است. سیستم های تهویه مطبوع (هواکش، چیلر، کولر و اسپیلت و …) و سیستم‌های گرمایشی (رادیاتورها، بویلرها، پکیج‌های گرمایشی و …) می‌توانند به شما کمک کنند تا دمای دلخواه را در منزل خود فراهم نمایید.

انتخاب فروشگاه تخصصی یک هنر است

فراتاسیسات به عنوان یک شرکت فعال در زمینه تامین و ارائه تجهیزات و تاسیسات مربوط به گرمایش، سرمایش، تهویه مطبوع و سیستم‌های هوشمند، تلاش می‌کند تا با ارائه تجهیزات با کیفیت و نوآوری‌محور، به بهبود محیط زندگی مشتریان خود کمک کند.

اقدماتی که فراتاسیسات جهت بهبود و رضایت حال مشتریان خود انجام می دهد.
ارائه تجهیزات گرمایشی و سرمایشی با کیفیت بالا و مصرف انرژی پایین که علاوه بر ایجاد دمای مطلوب، محیط زندگی را راحت‌تر و لذت‌بخش‌تر می‌کند.

مشاوره تخصصی در زمینه نصب و استفاده بهینه از تجهیزات برای ایجاد محیط مطلوب و بهینه را می دهد.

ارائه سیستم‌های هوشمند مدیریتی که به شما کمک می‌کند تا به صورت بهینه‌ از تجهیزات استفاده کنید، مانیتورینگ بر روی مصرف انرژی ایجاد و برنامه‌ریزی مناسبی را برای دما و تهویه هوا داشته باشید.

ارائه آموزش‌های لازم به شما برای استفاده بهینه از تجهیزات و ارائه خدمات پشتیبانی مداوم به منظور حفظ عملکرد بهینه تجهیزات

با تمامی این خدمات، فراتاسیسات می‌تواند برای شما تجهیزاتی با بالاترین کیفیت را فراهم کند، و با بهره‌گیری از تکنولوژی‌های پیشرفته، محیطی مطلوب، آرامش‌بخش و اقتصادی داشته باشید.