فروشگاه فراتاسیسات

فراتاسیسات بطور رسمی فعالیت خود را در حوزه تجهیزات صنعتی و استخر از سال 1394 آغاز نموده است. و تا امروز در تلاش است بهترین تجهیزات با برندهای معتبر را در اختیار مشتریان خود قرار دهد .

این شرکت با خدمات گوناگونی از جمله مشاوره، تامین تجهیزات و اجرای پروژه های استخرسرپوشیده و سرباز، گرمایش و موتورخانه، و همچنین کسب عاملیت فروش انواع برندهای اصلی محصولات در حوزه تهویه مطبوع، تجهیزات استخر، پمپ آبرسانی در مدت زمان کوتاهی تبدیل به قطب اصلی محصولات لئو، هپاکو، شوفاژکار و امرا در مرکزی ترین بازار تجهیزات استخر ایران در خیابان بهار شمالی تهران گردید.

فراتاسیسات با جذب تیم متخصص و حرفه ای در نظر دارد تا با دانش و تجربه خود بتواند خدمتی به جامعه ارائه دهد.

آشنایی با فراتاسیسات

فراتاسیسات در حوزه صنعت، تجهیز استخر و موتورخانه فعالیت دارد
طراحی و تاسیس موتورخانه

طراحی موتورخانه

بررسی مساحت و تاسیس کامل موتورخانه
نورپردازی استخر

نور پردازی استخر

فروش آبنما های چراغ دار با طیف رنگی مختلف
موتورخانه صنعتی

موتورخانه های صنعتی

تامین تاسیسات کامل موتورخانه های صنعتی
طراحی و تجهیز استخر و جکوزی

بررسی فروشگاه فراتاسیسات

فروشگاه فراتاسیسات به عنوان یکی از معتبرترین فروشگاه‌های آنلاین و حضوری در زمینه سیستم‌های گرمایشی و سرمایشی، ارائه دهنده محصولات متنوعی از جمله پکیج‌های گرمایشی و سرمایشی، رادیاتورها، تجهیزات استخر، سونا و جکوزی، کولر گازی، داکت اسپلیت و چیلر در بازار ایران مشغول به فعالیت است.

مشتریان می‌توانند ازاین فروشگاه برای تهیه و خرید تجهیزات گرمایشی و سرمایشی مختلف با اطمینان اقدام کنند و از مشاوره‌های فنی و خدمات در طراحی استخر،سونا و جکوزی و خرید تجهیزات با کیفیت بهره‌مند شوند.

خرید تجهیزات بهینه یک هنر است

معمولاً فروشگاه‌های معتبری مانند فراتاسیسات، در زمینه طراحی و ارائه تجهیزات مدرن برای استخر و سونا، اصول و استانداردهای خاصی را رعایت می‌کنند. این فروشگاه‌ها به منظور ارائه تجهیزات با کیفیت و مطابق با نیازهای مشتریان، به موارد زیر توجه ویژه دارند.

مشاوره فنی و طراحی

کارشناسان فروشگاه معمولاً مهارت و تخصص لازم برای مشاوره در مورد نحوه طراحی استخر، انتخاب تجهیزات سونا و جکوزی دارند. آن‌ها می‌توانند با توجه به ابعاد، محیط و نیازهای شما، راهنمایی کنند.

ارائه تجهیزات با کیفیت

فروشگاه‌های معتبر تمرکز زیادی بر روی ارائه تجهیزات با کیفیت و از برندهای معروف دارند.

توجه به جزئیات طراحی

طراحی مدرن استخر و تجهیزات سونا و جکوزی نیازمند توجه به جزئیات دارد. از جمله طراحی حوضچه‌ها، سیستم تصفیه آب، سیستم‌های گرمایشی و تهویه، محل قرارگیری تجهیزات و موارد مشابه  معمولاً در طراحی اصولی و صحیح توسط این فروشگاه‌ها در نظر گرفته می‌شود.

 رعایت مراحل فوق و با استفاده از مشاوره و خدمات فروشگاه فراتاسیسات، می‌توانید، بهینه ترین تجهیزات استخر و سونا و کل ملزومات موتورخانه رابه صورت امن تهیه نمایید.